Hiljuti vaatasime lastega dokumentaalfilmi sellest, kuidas inimkonna tarbimishullus hävitab meie planeedi. Nähtud saade läks lastele sedavõrd hinge, et ka meie kodus otsustati veelgi enam ebavajalikust plastikust vabaneda. Üks asi viis teiseni ning lõpuks sündis Thoril ja Martal idee – THORMA.

Need on erinevad bambusest vannitoatooted. Näiteks personaalse graveeringuga looduslikud ning keskkonnasõbralikud bambusest hambaharjad. Selle harjased kestavad sama kaua kui tavalisel hambaharjal. Pesevad sama hästi. Bambusest hambahari näeb kift välja ning on ehtne, otse loodusest. Nimed, pühendused, head soovid – kõik suudame Sinu palvel graveerida ning anname endast parima, et kingitus jõuaks Sinuni kahe tööpäeva jooksul. Küsi värvivalikut!

Kuna bambusest hambaharjadele on kõige sobilikum pärast pesu kuivada spetsiaalses bambusest hambaharjatopsis ja reisida bambusest reisivutlaris, on ka need meie valikus olemas.

Meie usume, et iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale ja jätkusuutlikumale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. See ON lihtne!

Meie lugu