Hambapesuga loodusele pai ehk kuidas bambusest hambaharja hooldada?

Bambusest hambaharjad

Ega bambusest hambaharja hoolduses mingeid imetrikke pole vaja kasutada. Põhimõtteliselt käib kõik samamoodi nagu tavalise hambaharjaga, kuid loodusesõbralikumat varianti kasutades annad sa loodusele midagi tagasi ilma seda kahjustamata. 

1.    Oluline on harjased peale pesu hoolikalt loputada. Nii ei jää nende vahele hambapastajääke ja hambahari saab rahuliku südamega keskenduda kuivamisele. Sa ju ometi ei taha, et jäägid Sinu mõnusa hambaharja harjaste vahel “elama” hakkaksid ja hiljem Sulle suhu jõuaks. 

2.    Peale pesu pane oma bambusest hambahari kuiva kohta järgmist pesukorda ootama! Eriti hea oleks, kui asetaksid hambaharja avatud topsi, mis ei kogu vett ja millest õhk mõnusasti läbi käib. Jah, Thorma e-poes on ka hambaharjahoidjad, mis on tehtud spetsiaalselt bambusest hambaharjadele st nende põhjas on auk, et õhk hästi läbi käiks.

3.    Korralikult hooldatud bambushambaharjaga ei juhtu 2-3 kuu jooksul mitte midagi. Seega saad rahulikult oma hambaid harjata tavapärase kasutusperioodi jagu. 

Aga kui 3 kuud on möödas? 

Kui hambaharja harjased on juba harali ja nendega enam väga hambaid ei puhasta, on aeg käivitada bambusest hambaharja kasutuse teine etapp!

1.    Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja ideaalne kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt puhtamaks.

2.    Kui ikka hambahari enam MIDAGI ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased. Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende koht komposti hulgas.

3.    Kui harjased eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. Poole aasta pärast on see vars kenasti lagunenud. 

Kui kõik punktid on täidetud, oleme 100% valmis meie e-poes Sinult uut Thorma tellimust vastu võtma! Aitäh Sulle, et soovid koos meiega muuta maailma veidi paremaks paigaks.