Hambad puhtaks tehes loodusele pai ehk kuidas bambusest hambaharja hooldada?

Blogi

Kommenteeri

Ega bambushambaharja hoolduses mingeid imetrikke pole vaja kasutada. Põhimõtteliselt käib kõik samamoodi, nagu tavalist hambaharja kasutades. Ainult et loodusesõbralikumat varianti kasutades annad sa loodusele midagi tagasi, ilma seda kahjustamata. 

1.    Oluline on harjased peale pesu hoolikalt ära loputada. Nii ei jää nende vahele hambapastajääke ja hambahari saab rahuliku südamega keskenduda kuivamisele. Sa ju ometi ei taha, et jäägid Sinu mõnusa hambaharja harjaste vahele oma elu kasvatama hakkaksid, mis hiljem Sulle suhu jõuavad! 

2.    Peale pesu pane oma bambusest hambahari kuiva kohta järgmist pesukorda ootama! Eriti hea oleks, kui asetaksid hambaharja avatud topsi, mis ei kogu vett ja millest õhk mõnusasti läbi käib. (Muide Thormal tulid alles müügile uued hambaharjahoidjad, mis on tehtud spetsiaalselt bambushambaharjadele! Põhjas on auk, et õhk hästi läbi käiks.) 

3.    Korralikult hooldatud bambushambaharjaga 2-3 kuu jooksul mitte midagi! Seega saad rahulikult oma hambaharja tavapärase perioodi lõpuni kasutada. 

Aga mis siis, kui 3 kuud on möödas? 

Kui hambaharja harjased on juba harali ja nendega enam väga hambaid ei puhasta, on aeg käivitada bambusest hambaharja kasutuse teine etapp!

1.    Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja IDEAALNE kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt ära puhastada.

2.    Kui ikka hambahari enam MIDAGI ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased! Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende komposti hulka viskamine üldse hea mõte!

3.    Kui harjased eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Sest loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. 6 kuu pärast on see vars kenasti lagunenud! 

Kui kõik punktid on täidetud, oleme 100% valmis Sinult uut Thorma tellimust vastu võtma! Aitäh Sulle, et koos meiega maailma veidi paremaks paigaks soovid muuta! 


Lisa kommentaar

Email again: